-2%

Світлодіодна лампа промислова LED "CRYSTAL-50" 50Вт 6400К E27 (Horoz Electric)
284 ₴
278,32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-016-1050-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа промислова LED "CRYSTAL-50" 50Вт 6400К E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 50 W |
| Кут розсіювання | 200° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розміри (ДхШхВ) | 137 мм х 146 мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Робоча напруга | 175-250V/50-60Hz |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Світловий потік (лм) | 5350 lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278,32 ₴



