
Вугільний гриль міні барбекю на ніжках, з круглою решіткою, сталевий, чорний (LV20021802T)
1 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: LV20021802T
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розмір гриля: 76x48 см
Решітка для смаження: розмір - 41,5 см, матеріал - хромована сталь
Висота робочої поверхні: 59 см
Решітка для вугілля: розмір 32 см, матеріал - сталь
Чаша для вугілля: розмір - 43,5x15 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю
Кришка: розмір - 44x16,5 см, глибина - 12 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю
Матеріал ручок – бакеліт
Ніжки: сталь
Колеса: розмір – 14,5 см, матеріал – пластик
Полиця для аксесуарів: розмір - 34x34x33 см, матеріал - сталь
Піддон для золи: розмір – 29 см
Інструкція українською мовою
розмір паковання: 45x19x45 см, (вага: 3,78 кг)
Увага!!! Використовувати тільки деревне вугілля!
Решітка для смаження: розмір - 41,5 см, матеріал - хромована сталь
Висота робочої поверхні: 59 см
Решітка для вугілля: розмір 32 см, матеріал - сталь
Чаша для вугілля: розмір - 43,5x15 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю
Кришка: розмір - 44x16,5 см, глибина - 12 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю
Матеріал ручок – бакеліт
Ніжки: сталь
Колеса: розмір – 14,5 см, матеріал – пластик
Полиця для аксесуарів: розмір - 34x34x33 см, матеріал - сталь
Піддон для золи: розмір – 29 см
Інструкція українською мовою
розмір паковання: 45x19x45 см, (вага: 3,78 кг)
Увага!!! Використовувати тільки деревне вугілля!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 1 (шт) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 415 мм |
| Висота робочої поверхні | 590 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 480 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 3.78 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴





