
Підвісна люстра в стилі модерн L05-1 GD підвіс на 1 лампу Levistella
710 ₴
- В наявності
- Код: LVS04898
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна люстра в стилі модерн на одну лампу
Колір плафона: темно-бежевий
Матеріал плафона: тканина
Розміри плафона:
-висота: 255мм
-діаметр: 400мм
Розмір стельового кріплення: 105мм
Довжина дроту: стандарт - 1 метр (можлива будь-яка довжина)
Тип цоколя: Е27
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Бежевий |
| Колір плафона | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25.5 см |
| Діаметр | 40 см |
| Діаметр стельової чаші | 105 см |
| Довжина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴

