-13%

Люстра підвісна на 6 плафонів, патрон Е27 S-Life
3 103 ₴
2 699,61 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0004453
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: бронзовий
Колір плафона: білий
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 6
Висота люстри – регулюється
Довжина люстри – 1150 мм
Розмір кріплень до стелі – 100 мм (2 шт.)
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Тип люстри – підвісна
Колір люстри: бронзовий
Колір плафона: білий
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 6
Висота люстри – регулюється
Довжина люстри – 1150 мм
Розмір кріплень до стелі – 100 мм (2 шт.)
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Тип люстри – підвісна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золота бронза |
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 13 см |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Довжина | 115 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699,61 ₴

