
Настінний світильник бра лінійний металевий 12W 2700-6000K LED 100см чорний 761L174 Levistella
1 704 ₴
- Немає в наявності
- Код: LVS3567
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний настінний світильник 761L174 BK
Матеріал люстри: метал
Колір : чорний
Розмір світильника: 100x60x1000мм
Матеріал кріплення: метал
Тип світильника: накладний
Джерело світла: LED
Потужність: 12 W
Колірна температура (три режими): 2700К / 4500К / 6000К
Матеріал люстри: метал
Колір : чорний
Розмір світильника: 100x60x1000мм
Матеріал кріплення: метал
Тип світильника: накладний
Джерело світла: LED
Потужність: 12 W
Колірна температура (три режими): 2700К / 4500К / 6000К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Довжина: | 1000 мм |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | акрил |
| Потужність, W | 12W |
| Розмір кріплення | 60 мм |
| Температура світла, К | 2700K |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип світильника | настiнний |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 704 ₴


