
Настінний світильник бра лінійний металевий 10W 2700-6000K LED 80см чорний 761L182 Levistella
1 562 ₴
- Немає в наявності
- Код: LVS4110
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний настінний світильник 761L182 BK
Матеріал люстри: метал
Колір : чорний
Розмір світильника: 800х100мм
Діаметр основи: 60мм
Матеріал кріплення: метал
Тип світильника: накладний
Джерело світла: LED
Потужність: 10 W
Колірна температура (три режими): 2700К / 4500К / 6000К
Матеріал люстри: метал
Колір : чорний
Розмір світильника: 800х100мм
Діаметр основи: 60мм
Матеріал кріплення: метал
Тип світильника: накладний
Джерело світла: LED
Потужність: 10 W
Колірна температура (три режими): 2700К / 4500К / 6000К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Довжина: | 800 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність пульта | Немає |
| Потужність, W | 10W |
| Температура світла, К | 2700K |
| Тип світильника | настiнний |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 562 ₴


