
Світлодіодна стрічка різнокольорова RGB 220В 8Вт/м smd5050 96ЛЕД/м IP65 16.8х6.3mm герметична (AVT)
131 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1022505
Світлодіодна стрічка герметична AVT RGB 96LED/м 220V smd5050 8Вт/м IP65 16.8х6.3mm
Ви завжди зможете застосувати цю світлодіодну стрічку 220 В для наступних цілей:
- Led підсвічування рекламних конструкцій;
- формування світлових фігур;
- декорування дерев;
- дизайн барів, кафе, ресторанів, салонів, магазинів та торгових центрів;
- різдвяне оформлення особистих будинків та готелів.
Безперечно, надзвичайно поширений вид декоративного підсвічування – це діодна стрічка. Представлену стрічку не рекомендують використовувати у приміщенні. Продукт орієнтований на вулиці для довгих ланцюгів, зазвичай – від 10 м і більше. Тому для зовнішнього декоративного використання вона добре підходить. Головне – не забувати, що для безпечного та ефективного підключення led стрічки 220В необхідно ознайомитись з інструкцією щодо її використання.
Увага! Не дозволяйте дітям грати зі світлодіодною стрічкою 220В, щоб уникнути ураження електричним струмом. Під час встановлення та роботи не порушуйте цілісність стрічки.
Монтаж лід стрічки хоч і досить простий, але вимагає точного виконання інструкцій з інсталяції, оскільки напруга 220 В не є нешкідливою для людини.
Переваги презентованої світлодіодної стрічки:
- Експлуатація на вулиці. Вологозахищеність IP65.
- Тепло- та морозостійкість.
- Високі характеристики міцності: не тріскається і не б'ється.
- Не має ультрафіолетового спектру.
- Нескладний монтаж. Для кріплення LED стрічки не потрібен спеціальний інструмент та професійні навички.
- Не вимагає додаткового технічного обслуговування після завершення встановлення.
Таку вологонепроникну стрічку ви зможете експлуатувати за високої вологості для підсвічування будівель або корпусів. Діапазон кольорів світіння стрічки настільки багатогранний, що дозволить вам створити унікальне декоративне освітлення. Світлодіодна стрічка 220V AVT smd5050 60LED/м IP65 кріпиться до поверхні монтажними кліпсами (придбано додатково).
Світлодіодну стрічку 220 В не можна занурювати у воду. Не можна використовувати в басейнах, лазнях та акваріумах!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість метрів у котушці | 50 М |
| Кількість світлодіодів | 96 Led/m |
| Кратність різання | 100 см |
| Потужність | 8W/m |
| Призначення | Для ванної; Для драбини; Для стелі; Для натяжного стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Тип діода | SMD 5050 |
| Тип живлення | Від мережі (блок птання) |
| Ширина | 16.8 мм |
| Яскравість | Яскрава |
- Ціна: 131 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.


