
Блок живлення світлодіодний LED 12В 1А 12Вт IP20 (С) розетковий з кабелем живлення (AVT)
82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1022853
Негерметичний розетковий блок живлення 12В - у пластиковому корпусі
LED блок живлення розетковий забезпечить надійну та стабільну подачу енергії LED освітлювальним системам. З потужністю 12 Вт, електроенергією 12 В та струмом 1 А він підходить для живлення широкого спектру LED світильників, стрічок та інших пристроїв.
Переваги LED блоку живлення
Переваги цього пристрою:
- Нескладний монтаж. Наявність штекера mini jack 5.5 мм та кабелю живлення спрощує процес встановлення та з'єднання з різними пристроями та системами.
- Пасивна система охолодження. Не видає шумів і не забивається пилом.
- Безпека. LED блоки живлення зазвичай мають вбудовані захисні механізми, що допомагають уникнути перенапруги, перевантаження або короткого замикання, забезпечуючи безпечну роботу пристроїв.
Де можна використовувати LED блок живлення
Завдяки своєму зручному дизайну цей LED БП ідеально підходить для освітлення, для використання як вдома, так і в комерційних приміщеннях, для виставкових стендів, декоративних світлодіодних. елементів та багатьох інших цілей. Негерметичний корпус накладає певні обмеження використання блока живлення.
Розрахунок потужності блока живлення для світлодіодної стрічки:
Р бп = (Р св 1 м x L общ св) + 20%, де
- Р бп – потужність блоку живлення,
- Р св 1 м – споживана потужність 1 метра лід стрічки,
- L заг св – загальний метраж стрічки, що підключається,
- 20% – запас потужності блоку живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Вхідна напруга | 165-240 V |
| Висота | 28 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 80 мм |
| Клас якості | Standart |
| Особливості | Розетковий |
| Охолодження | Пасивне |
| Струм на виході | 1 A |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 82 ₴


