
Блок живлення LED 12В 3А 36Вт IP20 для світлодіодної стрічки з перфорацією (AVT)
131 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022883
Блок живлення для LED 12V 3 А 36W IP20 – це надійний пристрій, призначений для постачання стабільного живлення електронним пристроям. Завдяки потужності 36 Вт і 3A струму це джерело живлення забезпечує надійну подачу електроенергії. . Цей пристрій ідеально підходить для використання в комерції, промислових або домашніх умовах, де потрібне надійне живлення з гарантованою якістю. Також він добре зарекомендував себе при надмірних навантаженнях. Його можна використовувати в якості джерела живлення для основної системи освітлення та мобільних конструкцій.
Основні переваги пристрою
БЖ для LED 12V має кілька вагомих переваг, особливо для використання в різних електронних пристроях і системах:
- Вбудований захист. Завдяки цьому пристрій зберігає свої функції при короткому замиканні.
- Пасивне охолодження джерела живлення дозволяє уникнути його перегріву при тривалій експлуатації.
- Оптимальне поєднання високих технічних характеристик та доступної вартості.
- Довгий термін експлуатації.
Забезпечте надійне електроживлення вашого обладнання з блоком живлення 12V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Вхідна напруга | 180-260 V |
| Висота | 22 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 24 міс |
| Довжина: | 90 мм |
| Клас якості | Standart |
| Потужність | 36W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 3 А |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 131 ₴




