
Блок живлення LED 24В 1,5А 36Вт IP20 для світлодіодної стрічки з перфорацією (AVT)
131 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1022889
Блок живлення для LED 24V 1,5 А 36W IP20 – це надійний пристрій, призначений для постачання стабільного живлення електронним пристроям. Завдяки потужності 36 Вт і 1,5A струму це джерело живлення забезпечує надійну подачу електроенергії. різних пристроїв. Цей пристрій ідеально підходить для використання в комерції, промислових або домашніх умовах, де потрібне надійне живлення з гарантованою якістю. Також він добре зарекомендував себе при надмірних навантаженнях. Його можна використовувати як джерело живлення для основної системи освітлення та мобільних конструкцій. :
- Вбудований захист. Завдяки цьому пристрій зберігає свої функції при короткому замиканні.
- Пасивне охолодження джерела живлення дозволяє уникнути його перегріву при тривалій експлуатації.
- Оптимальне поєднання високих технічних характеристик та доступної вартості. < li>Довгий термін експлуатації.
Забезпечте надійне електроживлення вашого обладнання з блоком живлення 24V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Вхідна напруга | 180-260 V |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Гарантія | 24 міс |
| Довжина: | 90 мм |
| Клас якості | Standart |
| Потужність | 36W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 1,5 А |
- Ціна: 131 ₴




