
Блок живлення LED 24В 2,5А 60Вт IP20 для світлодіодної стрічки з перфорацією (AVT)
177 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022890
Блок живлення для LED 24V 2,5 А 60W IP20 – це надійний пристрій, призначений для постачання стабільного живлення електронним пристроям. Завдяки потужності 60 Вт і 2,5A струму це джерело живлення забезпечує надійну подачу електроенергії. різних пристроїв. Цей пристрій ідеально підходить для використання в комерції, промислових або домашніх умовах, де потрібне надійне живлення з гарантованою якістю. Також він добре зарекомендував себе при надмірних навантаженнях. Його можна використовувати як джерело живлення для основної системи освітлення та мобільних конструкцій.
Основні переваги пристрою
БЖ для LED 24V має кілька вагомих переваг, особливо для використання в різних електронних пристроях і системах:
- Вбудований захист. Завдяки цьому пристрій зберігає свої функції при короткому замиканні.
- Пасивне охолодження джерела живлення дозволяє уникнути його перегріву при тривалій експлуатації.
- Оптимальне поєднання високих технічних характеристик та доступної вартості.
- Довгий термін експлуатації.
Забезпечте надійне електроживлення вашого обладнання з блоком живлення 24V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Довжина: | 120 мм |
| Потужність | 60W |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Standart |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Вхідна напруга | 180-260 V |
| IP захист | IP20 |
| Охолодження | Пасивне |
| Струм на виході | 2,5 А |
| Тип блока | З перфорацією |
- Ціна: 177 ₴




