
Блок живлення LED 24В 4,17А 100Вт IP20 для світлодіодної стрічки з перфорацією (AVT)
271 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022891
Блок живлення для LED 24V 4,17 А 100W IP20 – це надійний пристрій, призначений для постачання стабільного живлення електронним пристроям. Завдяки потужності 100 Вт і 4,17A струму це джерело живлення забезпечує надійну подачу електроенергії. різних пристроїв. Цей пристрій ідеально підходить для використання в комерції, промислових або домашніх умовах, де потрібне надійне живлення з гарантованою якістю. Також він добре зарекомендував себе при надмірних навантаженнях. Його можна використовувати як джерело живлення для основної системи освітлення та мобільних конструкцій.
Основні переваги пристрою
БЖ для LED 24V має кілька вагомих переваг, особливо для використання в різних електронних пристроях і системах:
- Вбудований захист. Завдяки цьому пристрій зберігає свої функції при короткому замиканні.
- Пасивне охолодження джерела живлення дозволяє уникнути його перегріву при тривалій експлуатації.
- Оптимальне поєднання високих технічних характеристик та доступної вартості.
- Довгий термін експлуатації.
Забезпечте надійне електроживлення вашого обладнання з блоком живлення 24V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина: | 139 мм |
| Потужність | 100W |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Standart |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Вхідна напруга | 180-260 V |
| IP захист | IP20 |
| Охолодження | Пасивне |
| Струм на виході | 4,17 А |
| Тип блока | З перфорацією |
- Ціна: 271 ₴




