
Блок живлення LED 24В 16,67А 400Вт IP20 для світлодіодної стрічки з перфорацією (AVT)
559 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022894
Блок живлення для LED 24V 16,67 А 400W IP20 – це надійний пристрій, призначений для постачання стабільного живлення електронним пристроям. Завдяки потужності 400 Вт і 16,67A струму це джерело живлення забезпечує надійну подачу електроенергії. різних пристроїв. Цей пристрій ідеально підходить для використання в комерції, промислових або домашніх умовах, де потрібне надійне живлення з гарантованою якістю. Також він добре зарекомендував себе при надмірних навантаженнях. Його можна використовувати як джерело живлення для основної системи освітлення та мобільних конструкцій.
Основні переваги пристрою
БЖ для LED 24V має кілька вагомих переваг, особливо для використання в різних електронних пристроях і системах:
- Вбудований захист. Завдяки цьому пристрій зберігає свої функції при короткому замиканні.
- Пасивне охолодження джерела живлення дозволяє уникнути його перегріву при тривалій експлуатації.
- Оптимальне поєднання високих технічних характеристик та доступної вартості.
- Довгий термін експлуатації.
Забезпечте надійне електроживлення вашого обладнання з блоком живлення 24V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Вхідна напруга | 180-260 V |
| Висота | 23 мм |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Гарантія | 24 міс |
| Довжина: | 238 мм |
| Клас якості | Standart |
| Потужність | 400W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 16,67 А |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 559 ₴




