
Світильник врізний LED "STELLA-8" 8Вт 6400K холодний білий настінно-стельовий (Horoz Electric)
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-052-0008-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник врізний LED "STELLA-8" 8Вт 6400K холодний білий настінно-стельовий Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Врізний отвір | 75 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 165 - 260 V |
| Розміри (ДхШхВ) | d 91мм |
| Світловий потік (лм) | 455 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴

