-3%

Світильник врізний LED "STELLA-30" 30Вт 6400K холодний білий настінно-стельовий (Horoz Electric)
440 ₴
426,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-052-0030-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний LED "STELLA-30" 30Вт 6400K холодний білий настінно-стельовий Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 165 - 260 V |
| Розміри (ДхШхВ) | d 223мм |
| Світловий потік (лм) | 2260 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426,80 ₴

