
Світильник люстра накладний LED "PHANTOM-36" 36Вт 6400K круглий стельовий рожевий (Horoz Electric)
848 ₴
- Немає в наявності
- Код: 027-002-0036-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник люстра накладний LED "PHANTOM-36" 36Вт 6400K круглий стельовий рожевий Horoz Electric
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 185 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 410 мм * 75 мм |
| Світловий потік (лм) | 2500 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 848 ₴

