-3%

Світильник вуличний консольний LED "VEGAS-50" 50Вт 6400K 5750Лм IP65 чорний (Horoz Electric)
899 ₴
872,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074-013-0050-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вуличний консольний LED "VEGAS-50" 50Вт 6400K 5750Лм IP65 чорний Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 411 мм x 139 мм x 24 мм,ø50-55 mm (труба |
| Світловий потік (лм) | 5750 lm |
| Термін експлуатації | 20.000 Hrs |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872,03 ₴


