
Лампочка світлодіодна декоративна "COMFORT" 2Вт Е27 A45 помаранчева (Horoz Electric)
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-087-0002-070
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампочка світлодіодна декоративна "COMFORT" 2Вт Е27 A45 помаранчева Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 2 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 85 мм*44 мм |
| Світловий потік (лм) | 75 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | жовтогаряча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴


