
Світильник бра для підсвітки дзеркала LED "KARTAL-12" 12Вт 4200K 850Лм чорний (Horoz Electric)
1 141 ₴
- Немає в наявності
- Код: 040-017-0012-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник бра для підсвітки дзеркала LED "KARTAL-12" 12Вт 4200K 850Лм чорний Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 12 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 550 мм * 160 мм * 120 мм |
| Світловий потік (лм) | 850 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | черний |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 141 ₴


