
Світильник фасадний вуличний LED "MORENA" 20Вт 4200K 1800Лм яскравий настінний чорний (Horoz Electric)
1 911 ₴
- Немає в наявності
- Код: 076-080-0020-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник фасадний вуличний LED "MORENA" 20Вт 4200K 1800Лм яскравий настінний чорний Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм х 145 мм х 140 мм |
| Світловий потік (лм) | 1800 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 911 ₴


