
Настільна лампа світлодіодна "BESTE" 5Вт 4500K 380Лм чорна (Horoz Electric)
670 ₴
- Готово до відправки
- Код: 049-037-0005-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа світлодіодна "BESTE" 5Вт 4500K 380Лм чорна Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | 100-240V / 50-60Hz |
| Світловий потік (лм) | 380 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 4500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴

