
Світильник врізний LED "VIOLET-12" 12Вт 6400K 960Лм круглий 106х30мм білий (Horoz Electric)
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-075-0012-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний LED "VIOLET-12" 12Вт 6400K 960Лм круглий 106х30мм білий Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 90 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 106 мм х30 мм |
| Світловий потік (лм) | 960 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴



