-4%

Прожектор LED "PARDUS-100" 100Вт 6400K 9000Лм IP65 вуличний чорний (Horoz Electric)
783 ₴
751,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-028-0100-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор LED "PARDUS-100" 100Вт 6400K 9000Лм IP65 вуличний чорний Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 254 мм х 33 мм х 217 мм |
| Світловий потік (лм) | 9000 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 751,68 ₴



