
Прожектор LED "BORNEO-600" 600Вт 6400K 72000Лм IP65 вуличний чорний (Horoz Electric)
8 389 ₴
- Немає в наявності
- Код: 068-033-0600-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прожектор LED "BORNEO-600" 600Вт 6400K 72000Лм IP65 вуличний чорний Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 600 W |
| Робоча напруга | 100V - 265V |
| Розміри (ДхШхВ) | A 600 мм *B 510 мм |
| Світловий потік (лм) | 72000 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 389 ₴


