
Лінійний світлодіодний світильник AL5075 36W 6500К 3420Лм IP65 120см герметичний білий (Ardero)
350 ₴
Мінімальне замовлення — 40 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 01759
Лінійний світлодіодний світильник Ardero AL5075 36W 6500K IP65 білий
Нові моделі лінійних пиловологозахищених світильників.
Світильники призначені для внутрішнього освітлення приміщень з високим рівнем пилу та вологи. Можуть використовуватися як основне та додаткове освітлення торгових площ, складських та виробничих приміщень, АЗС та інших адміністративних приміщень, відрізняються високим рівнем захисту, енергоефективності та надійності.
Особливості світильників Ardero AL5075
< strong>Якість світла. Світильник вмикається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Коефіцієнт кольору Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильника виготовлений з якісного полікарбонату, що в поєднанні з комплектуючими робить його надійним і довговічним.< /p>
Рівень пилу-вологозахищеності IP65. Світильники мають високий рівень захисту IP65, що забезпечує надійний захист від пилу та вологи і не допускає потрапляння частинок бруду та крапель води всередину світильника.
Оптимальна ціна. Завдяки матеріалам та технічному вирішенню ціна світильників нижча за аналоги і більш приваблива для споживачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світильника | Лінійний |
| Кількість в пакованні | 40 |
| Світловий потік | 3420 лм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір світіння | Холодний |
| Комплектація | Без мережевого шнура |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 230 В |
| Потужність, Вт | 36 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розмір | 1200*52*35 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип джерела світла | LED |
| Кольоропередавання | Ra≥80 |
- Ціна: 350 ₴
- Мінімальне замовлення: 40 шт.



