
Накладний світлодіодний світильник AL805ARD 45W 5000К 3825Лм IP40 круглий білий (Ardero)
881 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80297
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильні та сучасні накладні світлодіодні світильники для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Виготовлені з легких матеріалів, прості в монтажі, економічні і довговічні.
- Дизайн конструкції Об'ємний плафон моделі забезпечує бічне свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
- Якість конструкції Оновлений якісний драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та складання.
- Зручний монтаж Легко монтується завдяки спеціальному кріпленню.
- Комфортне та якісне світло Миттєве включення та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
- Коефіцієнт кольору Ra⩾80 Дозволяє бачити природний колір освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. .
- ІР40 Високий ступінь захисту від пилу.
- Економічність Економія до 90% електроенергії в порівнянні зі звичайними світильниками під лампу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість в пакованні | 60 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність, Вт | 45 |
| Напруга | 230 В |
| Розмір | 300*300*40 мм |
| Світловий потік | 3825 лм |
| Термін експлуатації | 30000 годин |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип джерела світла | LED |
| Форма світильника | Круг |
| Колір корпусу | Білий |
| Кольоропередавання | Ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 881 ₴



