
Світильник врізний світлодіодний AL512 8W 6500К 640Лм кругла панель downlight (Ledcoin)
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80333
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудований LED світильник Ledcoin AL512
Світлодіодний світильник типу downlight
Світильники для основного освітлення житлових та комерційних приміщень, готелів, офісів і т.д.
Переваги та особливості вбудованого світлодіодного світильника Ledcoin AL512 8Вт білого кольору:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 105 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність, Вт | 8 |
| Напруга | ~230 В |
| Розмір | 121*28 мм |
| Ресурс роботи | 25 000 годин |
| Світловий потік, Лм | 640 |
| Форма світильника | Круг |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴



