
Лінійний світлодіодний світильник AL5020ARD 100W 6500К 9000Лм IP40 120см матовий білий (Ardero)
485 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 80365
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лінійні світильники Ardero AL5020ARD
Світильники призначені для освітлення адміністративних приміщень, торгових площ, коридорів, сходових прольотів, складських та виробничих приміщень на чистих виробництвах.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Потужність, Вт | 100 |
| Напруга | 175-265 В |
| Розмір | 1200*100*23 мм |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | Лінійний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний |
| Колірна температура | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.



