
Світильник накладний світлодіодний AL3010-O 36W 6500К 3240Лм IP65 ЖКГ герметичний овальний білий (Ledcoin)
265 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80382
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодні світильники ЖКГ Ledcoin AL3010
Серія світильників у новому більш витонченому дизайні
Світильники для сфери ЖКГ та побутового використання, освітлення парадних та сходових прольотів житлових будинків, підсобних, складських, виробничих , адміністративних та інших приміщень, об'єктів сфери ЖКГ тощо
Особливості світильника Ledcoin AL3010-O 36 Вт 6500К
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість в пакованні | 30 |
| Потужність, Вт | 36 |
| Напруга | 165-265В |
| Розмір | 300*150*35 мм |
| Світловий потік | 3240 лм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип джерела світла | LED |
| Форма світильника | Овал |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴



