
Акумуляторна настільна лампа DE1740ARD 5Вт 240Лм 5000К LED світильник пластик білий (Ardero)
535 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80463
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумуляторні настільні світлодіодні світильники Ardero DE1740ARD
Нові моделі настільних світильників з акумулятором та органайзером для канцприладдя
Настільні світлодіодні світильники для організації локального освітлення на робочому столі або зони читання. /p>
Переваги та особливості акумуляторного світлодіодного настільного світильника Ardero DE1740ARD:
- Дизайн Лаконічний дизайн ідеально підійде для сучасного інтер'єру офісу, робочого місця або дитячої кімнати. і має склянку для ручок та олівців.
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Світильник виготовлений з якісного міцного пластику та має велику площу розсіювання, що забезпечує велику зону свічення та має функцію захисту очей, що й створює комфортні умови для роботи.
- Керування світлом Для зручності використання та керування світлом на корпусі світильника розташована сенсорна панель, що дозволяє плавно змінювати яскравість самого світла, підлаштовуючи його під різні потреби.
- Режим нічника Додаткова функція дозволяє використовувати світильник не тільки для роботи, але і як нічне підсвічування в кімнаті.
- Акумуляторна батарея Завдяки наявності акумуляторної батареї світильник можна використовувати і без підключення до мережі. >
- Ємність батареї 1200мАч
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 5000K |
| Тип | Нічник |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світильника | Настільний |
| Світловий потік | 240 лм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Час заряджання | 4-5 годин |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність, Вт | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Час роботи | 3-4,5 годин |
| Елементи живлення | Акумулятор 1200 мАг |
| Розмір | 408*88*100 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Кольоропередавання | Ra≥80 |
| Джерело живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴



