
Світлодіодний накладний світильник ЖКГ AL3006-RPS 12Вт 900Лм 6500К IP65 з ІЧ-датчиком білий (Feron)
317 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 40208
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний світильник для ЖКГ з ІЧ-датчиком Feron AL3006-RPS 30/100% Вт
Доповнення асортименту світлодіодних моделей світильників з ІЧ-датчиком новою моделлю з 30% потужності в режимі очікування
< p> На відміну від попередніх моделей при включенні світильник відразу світить на 30% потужності, а при спрацьовуванні датчика включається на 100% і з мінімальною витратою енергії постійно підсвічує місце установки. для орієнтування та підвищення безпеки.Світильники для освітлення різних типів приміщень з нерегулярною потребою у освітленні: парадних та сходових прольотів житлових будинків, підсобних, складських, адміністративних та інших приміщень у сфері ЖКГ тощо. Особливості моделі світильника накладного світлодіодного Feron AL3006-RPS 30/100% Вт:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колірна температура | 6500K |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 40 |
| Світловий потік | 900 лм |
| Термін експлуатації | 30000 годин |
| Колір світіння | Холодний |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 230 В |
| Потужність, Вт | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір | 140*48 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип джерела світла | LED |
| Кольоропередавання | Ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴



