
Підвісна люстра спот Core лофт з поворотними плафонами під 5 ламп GU10 чорна NL 11152-5 MSK
3 308 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 618240
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників та бра у стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним для використання в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання у освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить Вам зробити інтер'єр модним та сучасним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 942 мм |
| Висота плафона | 120 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 50 мм |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 90 мм |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Код товару | 11152-5 |
| Наявність поворотного механізму | 5шт |
| Розмір паковання | 100х18х18см |
| Серія | Core |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Стельовий підвісний |
| Тип цоколя | GU-10 |
| Ширина | 920 мм |
| Ширина плафона | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 308 ₴





