-5%

Акумуляторна лампа "DURALITE-12" 12Вт 1150Лм 6400K Е27 Li-ION 2200mAh 3.7V (Horoz Electric)
277 ₴
263,15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-092-0012-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна лампа "DURALITE-12" 12Вт 1150Лм 6400K Е27 Li-ION 2200mAh 3.7V Horoz Electric
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 100-250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 158 мм*75 мм |
| Світловий потік (лм) | 1150 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 175° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263,15 ₴



