
Лампа світлодіодна промислова LB-654 40Вт 2800Лм Е27-Е40 6500К потужна (Ledcoin)
232 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80476
Світлодіодні лампи Ledcoin LB-654
Розширення серії високопотужних світлодіодних ламп
Світлодіодні лампи поєднують у собі високу якість, ефективність та довговічність. Кожна лампа цієї серії оснащена потужними світлодіодами, що забезпечують яскраве та рівномірне освітлення приміщення.
Лампи ідеально підходять для використання в домашніх, комерційних та промислових приміщеннях. Вони енергоефективні, що дозволяє знизити споживання електроенергії та знизити витрати на оплату рахунків за електроенергію. Завдяки своїм перевагам лампи є надійним і ефективним рішенням для будь-яких освітлювальних потреб. Переваги світлодіодної лампи Ledcoin LB-654 40Вт 6400K Якісний корпус забезпечує велику ефективність тепловідводу. гарантує стабільну роботу протягом усього терміну роботи
Технічні характеристики можуть змінюватись залежно від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Гарантія | 24 місяці |
| Потужність, Вт | 40 |
| Напруга | 175-265 В |
| Розмір | Ø118*167 мм |
| Світловий потік, Лм | 2800 |
| Формфактор | Hi-Power |
| Колір колби | Матовий білий |
| Колірна температура | 6400K |
| Цоколь | E27-E40 |
- Ціна: 232 ₴



