
Накладний світлодіодний світильник люстра AL6555ARD CLOVER 50Вт 5300Лм 5000К D46 стельовий білий (Ardero)
1 519 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80500
Світлодіодні світильники Ardero AL6555ARD CLOVER
Нова модель накладних декоративних світлодіодних світильників колекція CLOVER
Накладні світлодіодні світильники є сучасною, економічною та екологічною альтернативою звичайним люстрам. Завдяки своїй універсальності можуть використовуватися як у житлових, так і в офісних приміщеннях та комерційних інтер'єрах для освітлення приміщень площею до 20 кв.м. Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6555ARD CLOVER 50Вт :
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 5000K |
| Колір | Білий |
| Світловий потік | 5300 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дистанційний пульт | Немає |
| Кількість в пакованні | 10 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Потужність, Вт | 50 |
| Напруга | 230 В |
| Розмір | Ø460*460*75 мм |
| Серія | CLOVER |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Форма світильника | Круг |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 1 519 ₴



