
LED люстра з пультом AL6116ARD MONICA 75W 3000-6000K 500х420х45мм золото (Ardero)
2 787 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80425
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладні світлодіодні світильники Ardero AL6116ARD MONICA
Нові моделі декоративних LED люстр із пультом
Світильники є сучасною, економічною й екологічною альтернативою звичайним люстрам. Завдяки своїй універсальності можуть використовуватися як у житлових, так і в офісних приміщеннях і комерційних інтер'єрах.
Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6116ARD MONICA 75Вт золото:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дистанційний пульт | Да |
| Кількість в пакованні | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Потужність, Вт | 75 |
| Напруга | 230 В |
| Розмір | 500*420*45 мм |
| Світловий потік | 3550 лм |
| Серія | MONICA |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Форма світильника | Овал |
| Колір корпусу | Золото |
| Колірна температура | 3000-6000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 787 ₴



