
LED вуличний прожектор Ledcoin LL-5020 20W 6500K 1600Lm IP65 чорний (Ardero)
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80480
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні прожектори Ledcoin LL-50XX
Серія світлодіодних прожекторів Ledcoin LL-50XX створена для освітлення вуличних просторів, архітектурного підсвічування будівель, освітлення складських і виробничих приміщень, прибудинкової території, гаражів, рекламних конструкцій, воріт і стоянок.
Особливості та переваги світлодіодного прожектора Ledcoin LL-5020 20 Вт 6500 K чорного кольору:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колірна температура | 6500K |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість в пакованні | 60 |
| Потужність, Вт | 20 |
| Напруга | 220-240 В |
| Розмір | 95*80*25 мм |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип джерела світла | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴



