
Вуличний LED світильник стовпчик DH0160ARD 7W 3000K IP54 100х600мм чорний (Ardero)
1 729 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80635
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Архітектурні LED світильники Ardero DH0160ARD
Архітектурні світильники – це стильне та функціональне рішення для зовнішнього освітлення будівель та ландшафтів. Виготовлені в сучасному дизайні вони чудово доповнюють будь-який екстер'єр, підкреслюючи архітектурні особливості і створюючи приємну атмосферу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість в пакованні | 8 |
| Потужність, Вт | 7 |
| Напруга | 230 В |
| Розмір | 100*100*600 мм |
| Світловий потік | 230 лм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 729 ₴



