-13%

Світильник бра на стіну дизайнерський світлодіодний гнучкий 14W 4000K 1125мм чорний S-Life
1 307 ₴
1 137,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0005022
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник LED 781W3043 BК
Джерело світла: LED
Потужність: 14W
Температура світла: 4000К
Довжина (загальна): 1125мм
Матеріал підвісу: метал
Колір: чорний
Кріплення: металеве коло 100мм (2 шт.)
Тип лампи: настінна
Джерело світла: LED
Потужність: 14W
Температура світла: 4000К
Довжина (загальна): 1125мм
Матеріал підвісу: метал
Колір: чорний
Кріплення: металеве коло 100мм (2 шт.)
Тип лампи: настінна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Потужність, W | 14W |
| Розмір кріплення | 100 мм |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137,09 ₴


