
Світильник бра на стіну дизайнерське світлодіодне лінійне 11W 4000K 870мм 781W3031 бронза LVS
1 704 ₴
- Готово до відправки
- Код: LVS5024
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник LED 781W3031 (800) AB
Джерело світла: LED
Потужність: 11W
Температура світла: 4000К
Довжина (загальна): 870мм
Довжина трубки: 800мм
Матеріал підвісу: метал
Колір: бронзовий
Кріплення: металеве коло 100мм (2 шт.)
Тип лампи: настінна
Джерело світла: LED
Потужність: 11W
Температура світла: 4000К
Довжина (загальна): 870мм
Довжина трубки: 800мм
Матеріал підвісу: метал
Колір: бронзовий
Кріплення: металеве коло 100мм (2 шт.)
Тип лампи: настінна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, W | 11W |
| Розмір кріплення | 100 мм |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип світильника | настiнний |
| Колір корпусу | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 704 ₴


