-13%

Світильник бра на стіну дизайнерське світлодіодне кільце 12W 4000K 350мм бронза S-Life
1 797 ₴
1 563,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0005026
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник LED 781W3029 AB
Джерело світла: LED
Потужність: 12W
Температура світла: 4000К
Відступ від стіни: 100мм
Діаметр кільця: 350мм
Матеріал підвісу: метал
Колір: бронзовий
Кріплення: металеве коло 100мм
Тип лампи: настінна
Джерело світла: LED
Потужність: 12W
Температура світла: 4000К
Відступ від стіни: 100мм
Діаметр кільця: 350мм
Матеріал підвісу: метал
Колір: бронзовий
Кріплення: металеве коло 100мм
Тип лампи: настінна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, W | 12W |
| Розмір кріплення | 100 мм |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Колір корпусу | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 563,39 ₴


