
Підвісний світильник Кільця на 3 дизайнерські плафони LED 24W 4000K 7813090-3 бронза LVS
4 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: LVS5028
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний LED 7813090-3 AB
Джерело світла: LED
Потужність: 24W
Температура світла: 4000К
Висота (регулюється): 1200мм (макс.)
Діаметр кільця: 300мм
Матеріал підвісу: метал
Колір: бронзовий
Кріплення: металеве коло 300мм
Тип лампи: стельова підвісна
Джерело світла: LED
Потужність: 24W
Температура світла: 4000К
Висота (регулюється): 1200мм (макс.)
Діаметр кільця: 300мм
Матеріал підвісу: метал
Колір: бронзовий
Кріплення: металеве коло 300мм
Тип лампи: стельова підвісна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, W | 24W |
| Розмір кріплення | 300 мм |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Колір корпусу | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 260 ₴


