
Підвісний світильник на 3 дизайнерські спіральні плафони LED 30W 4000K 7813026-3 бронза LVS
3 976 ₴
- Немає в наявності
- Код: LVS5045
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник підвісний LED 7813026-3 AB
Джерело світла: LED
Потужність: 30W
Температура світла: 4000К
Висота (регулюється): 1450мм (макс.)
Матеріал підвісу: метал
Колір підвісу: бронзовий
Кріплення: металеве коло 300мм
Тип лампи: стельова підвісна
Джерело світла: LED
Потужність: 30W
Температура світла: 4000К
Висота (регулюється): 1450мм (макс.)
Матеріал підвісу: метал
Колір підвісу: бронзовий
Кріплення: металеве коло 300мм
Тип лампи: стельова підвісна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, W | 30W |
| Розмір кріплення | 300 мм |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Колір корпусу | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 976 ₴


