
Світлодіодна стрічка Professional BPS-G3-12-2835-120-NW-20 12В 120Led/m 13.5W/m нейтральний білий, 1м (Біом)
89 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 00-00014500
Дана стрічка належить до серії BIOM Professional BPS-G3, яка уособлювала нове, третє покоління виробів даного бренду. Продукція преміального класу має найбільшу яскравість серед споріднених моделей та оновлену конструкцію. На кожному сегменті стрічки є логотип компанії, який підтверджує справжність виробу. У даній серії досягається покращена якість кріплення за рахунок використання нового білого скотча на зворотному боці стрічки. Товщина клейового шару у півтора рази більше, аніж у попередників.
У третьому поколінні професійної лінійки оновлені навіть дроти живлення: їхній колір змінився на білий та помаранчевий, а обплетення тепер зроблене з силікону, а не ПВХ, що забезпечує високу еластичність стрічки навіть в умовах роботи за низьких температур. Цей виріб має світловий потік 1950 лм та споживану потужність 13,5 Вт/м. Діапазон колірних температур – 4000-4500 К, кут світіння – 120°.
Виробникові вдалося домогтися високої яскравості світіння стрічки без зниження інших експлуатаційних характеристик. При рівних параметрах дана модель набагато яскравіше виробів інших брендів. За рахунок оновлення використовуваних світлодіодів та вдосконалення технології також вдалося збільшити прогнозований термін роботи продукції до 35 000 годин, через що виробник сміливо дає на стрічку гарантію на 3 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014500 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 13,5 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 148 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 2000 Lm |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Ціна | 2.32 |
- Ціна: 89 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м





