
Світлодіодна стрічка ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT 12В 120Led/m 17W/m 2800-7500K, 1м (Біом)
98 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 00-00022693
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка Biom ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT 12В 120Лед/м 17Вт/м 2800-7500К, 1м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00022693 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 17 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2800-7500 K |
| Колір світіння | Теплий-Нейтральний-Холодний |
| Ціна | 2.52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м



