
Світлодіодна стрічка Professional BPS-G3-24-COB-320-NW-20 24W 320Led/m 12W/m нейтральний білий, 1м (Біом)
121 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 00-00022697
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна стрічка Biom Professional BPS-G3-24-COB-320-NW-20 24Вт 320Лед/м 12Вт/м нейтральний білий, 1м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світлодіодів | COB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00022697 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 320 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-COB-320-NW-20 нейтральний білий, негерметичная, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 12 Вт/м |
| Розмір | 7.2x2 мм |
| Робоча напруга | DC 24V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Ціна | 2.77 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м

