
Офісна світлодіодна панель світильник ARM-600-50-6 50W 6500K 4000Lm 595x595x30mm (Біом)
472 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 00-00023378
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодні світильники (Панелі) серії ARM - це доступне, надійне та ефективне рішення для освітлення офісних, виробничих, житлових, комерційних приміщень та громадських установ.
Завдяки оптимально підібраним потужностям, рівномірному освітленню та зручному монтажу, світильники дозволяють вирішувати більшість проектних завдань по освітленню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x30 |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 50 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | AC 180-250 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 4000 Lm |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Температура світла | 6500 K (Холодний білий) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма світильника | Квадратні |
| Основні атрибути | |
| Колір плафона | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.



