
Лінійний світлодіодний світильник LN-4-30-0600-6 30W 6200K 2350Lm 600x63x25mm (Біом)
153 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-00023408
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійний світлодіодний світильник Biom LN-4-30-0600-6 30W 6200К 2350Lm 600x63x25мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 600x63x25 |
| Еквівалентна потужність | 275 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 30 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 2350 Lm |
| Температура світла | 6200 K (Холодний білий) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма світильника | Лінійні |
| Колір плафона | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴


