
Світлодіодна стрічка Professional BPS-G3-24-RW-2835-120-NW 5000K 24В 120Led/m 9.5W/m нейтральний білий, 1м Біом
83 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 00-00023432
Дана стрічка належить до серії BIOM Professional BPS-G3, яка уособлювала нове, третє покоління виробів даного бренду.
Продукція преміального класу має найбільшу яскравість серед споріднених моделей та оновлену конструкцію.
У даній серії досягається покращена якість кріплення за рахунок використання нового білого скотча на зворотному боці стрічки.
Стрічку ще називають "Running water" (вода, що біжить). Світло стрічки запалюється від одного кінця відрізка до іншого.
Цей виріб має світловий потік 1150 лм та споживану потужність 9,5 Вт/м. Діапазон колірних температур – 5000-5500 К, кут світіння – 120°.
Кратність відрізання стрічки - 15 діодів (12,5 см.)
Керування стрічки виконується за допомогою SPI контролерів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00023432 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-RW-2835-120-NW 5000K, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 9,5 Вт/м |
| Розмір | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 24V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Світловий потік, Lm | 1150 Lm |
| Термін експлуатації | 24м |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 5000-5500 K |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Ціна | 2.10 |
- Ціна: 83 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м



