
Світлодіодна стрічка Professional BPS-G3-24-2835-120-CW-20 24В 120Led/m 13.5W/m холодний білий, 1м (Біом)
92 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 00-00021038
Продукція преміального класу має найбільшу яскравість серед споріднених моделей та оновлену конструкцію. У даній серії досягається покращена якість кріплення за рахунок використання нового білого скотча на зворотному боці стрічки. Товщина клейового шару у півтора рази більше, аніж у попередників.
У третьому поколінні професійної лінійки оновлені дроти живлення - обплетення тепер зроблене з силікону, а не ПВХ, що забезпечує високу еластичність стрічки навіть в умовах роботи за низьких температур. Цей виріб має світловий потік 1950 лм та споживану потужність 13,5 Вт/м. Діапазон колірних температур – 7500-8000 К, кут світіння – 120°.
Виробникові вдалося домогтися високої яскравості світіння стрічки без зниження інших експлуатаційних характеристик. При рівних параметрах дана модель набагато яскравіше виробів інших брендів. За рахунок оновлення використовуваних світлодіодів та вдосконалення технології також вдалося збільшити прогнозований термін роботи продукції до 35 000 годин, через що виробник сміливо дає на стрічку гарантію на 3 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00021038 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-СW-20 холодний білий, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 13,5 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напруга | DC 24V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Світловий потік, Lm | 1950 Lm |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 7500-8000 K |
| Ціна | 2.32 |
| додаткові розділи | Світлодіодні стрічки 24V |
- Ціна: 92 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м



